null

W czerwcu 2006 roku założyłem jednoosobową firmę Omega z zamiarem wdrażania w życie własnej wizji budowy i rozwoju firmy dystrybucyjnej. Pomysł był prosty: sprawna i rzetelna obsługa grupy lojalnych klientów czyli dobry towar w atrakcyjnej cenie i zawsze na czas.

Dzięki temu stopniowo wzrastała liczba klientów. W 2008 roku zaczął krystalizować się zespół współpracowników. Dalszy rozwój firmy spowodował przeniesienie się hurtowni do aktualnego lokalu. Obecnie trzon firmy stanowi zespół doświadczonych, wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych.

Aktualna oferta handlowa budowana jest systematycznie od 2006 roku. Już wtedy doszło do rozpoczęcia współpracy z firmą SCHEMAT (dostawcą artykułów piśmienniczych, szkolnych, biurowych oraz zniczy). W 2007 roku nawiązana została również bezpośrednia współpraca z kluczowym partnerem – firmą KODAK (baterie i akumulatory). Dynamiczna ofensywa mojej firmy na rynku spotkała się z zainteresowaniem firmy BIC – jednego z głównych dostawców od 2012 roku. W tym samym roku poszerzyłem ofertę handlową o rajstopy łódzkiej firmy Aleksandra - dla kobiet i dla dzieci. Rok 2013 to dalszy zwrot w kierunku artykułów szybko rotujących i początek współpracy z firmą MATTES Poland.

Dziękuję gronu współpracowników i naszym dotychczasowym partnerom handlowym za to, co do tej pory udało się nam wspólnie osiągnąć. To również Wasza zasługa. Chcemy dalej się rozwijać, dlatego zapraszam wszystkie firmy, hurtownie zainteresowane korzystną dla obu stron współpracą. Zapewniam regularne wizyty kompetentnych handlowców, szybką dostawę zamówionego towaru oraz zawsze dobre ceny i ciekawe promocje.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Makowski

 

Zaufało nam ponad 1200 klientów!

 

Główni partnerzy:

nullnull nullnull nullnull